1997'den Bugüne kadar birçok ilke imza atmanın haklı gururunu taşıyoruz. Kalifiye kadromuz ve bilgisayar & güvenlik kamerası tecrübemizin bize getirisi her zaman yenilik ve başarı olmuştur. Günden güne büyüyen iş hacmi, yabancı ve yerli müşterilerimizin memnuniyetleri ile artarak devam etmiştir. Dünya markası olma hedefimize emin adımlarla ilerlerken geçmişten gelen ahlak anlayışımızı bugünün teknolojileriyle bütünledik. Benzersiz ürün yelpazemizle müşterilerimizin daima hizmetinde olmak bizim en büyük mutluluğumuz olmuştur.

 Misyonumuz

    Ahlaki değerleri ön planda tutarak güçlü finansal yapımız ile ülkemiz ve dünyada öncü firmalar arasında yerimizi almak. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını kalite-ürün ve hizmet anlayışı çeçevesinde genişleterek markamızın kalıcılığını sağlamak. İhracattaki pazar payımızı genişleterek ülke ekonomisine katkıda bulunmak.

 Vizyonumuz

    Müşteri memnuniyeti en yüksek seviyede karşılamayı ilke edinip kaliteden ödün vermeden hizmet etmek. Sektörümüzde en kaliteli marka olmak, dış piyasada pazar payımızı artırmak. Hem uluslararası hemde ulusal kalite standartlarına uygun çözümler sunarak ürün kalitesini sürekli yükseltmek. 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR